Flipper 900 DC

share on:

Попри обмежувальні заходи та непросту економічну ситуацію в багатьох країнах світу, прем’єри все ж таки відбуваються. Так, у серпні 2020 року був представлений новий моторний човен Flipper 900DC. Це спільний проєкт дизайнерів та інженерів норвезької компанії Meyer Norschau Design і фінської Bella-Team. У дизайні цього катера змішані нотки автентичного скандинавського стилю із цілеспрямованим класичним спортивним силуетом.

«Високоякісні матеріали, спортивний стиль і емпірична якість – це елементи, які асоціюються із суднами Flipper вже понад 50 років, – говорить бренд-менеджер Flipper Bella – Veneet Oy Арі Куікка. – Flipper 900 DC пропонує швидкість, широкий спектр можливостей і задоволення від керування, виправдовуючи очікування сучасних судноводіїв. Flipper 900 DC – це спортивний денний круїзер, проте його продумане компонування та устаткування дозволять комфортну ночівлю на борту».

За словами Куікка, можливість хоча б на короткий час відпочити від повсякденного життя дуже важлива, особливо в сучасному урбаністичному світі. Саме через це попит на такі невеликі цікаві спортивні моторні човни, як Flipper 900 DC, ніколи не зникне.

«Веселий, соціальний і насичений відпочинок у поєднанні зі стилем і якістю – відповідь для кожного. Після цього ваші батарейки наповняться енергією, і ви знову зможете набагато краще справлятися із завданнями повсякденного життя», – підсумував Арі Куікка.

Flipper 900 DC – найбільший човен у модельному ряду компанії. Він може бути обладнаний двигунами Mercury V350 XXL, Mercury V400 XXL або парою двигунів: Mercury F200 XL DTS, Mercury F225 XL DTS, Mercury V250 XL AMS DTS чи Mercury V300 XL AMS DTS. Всередині є дві двоспальні каюти та санблок. На палубі облаштований камбуз, а обідня зона в кокпіті може швидко трансформуватися в м’який солярій.

Офіційний дистриб’ютор в Україні Bella, Flipper, Aquador – марина «Оріяна»
Київська область, м. Вишгород,
вул. Набережна, 3
(044) 451 50 20, (050) 331 44 43
marina@oriyana.com
www.oriyana.com

Leave a Response