Реклама

Шановні партнери!

Український мариністичний журнал «Шкіпер», заснований у 1998 році — лідер на ринку тематичних видань України.

За цей час «Шкіпер» завоював повагу фахівців та читачів компетентними, цікавими та різноманітними публікаціями зі світу вітрильних та моторних яхт. В журналі систематично друкуються матеріали про новітні технології будівництва та експлуатації плавзасобів, нові ідеї яхтового дизайну; подається інформація про спорядження, супутні товари для спорту та відпочинку на воді.

Зі сторінок журналу читачі поринають у світ спорту, пригод та розваг на воді: знайомляться з корисною інформацією про змагання — від клубних регат до чемпіонатів світу та Олімпійських ігор; пізнають цікаві факти з історії та сьогодення мореплавства, подорожей та дайвінгу.

«Шкіпер» є офіційним медіа партнером Вітрильної федерації України, Водно-моторної федерації України, Федерації судномоделізму та судномодельного спорту України, а також Вітрильного крейсерсько-перегонового Союзу України.

Наша читацька аудиторія веде активний спосіб життя і багато часу проводить на воді з родинами, друзями та діловими партнерами. Більшість із них — власники плавзасобів або охочі стати ними у майбутньому.

Журнал «Шкіпер» розповсюджується на всій Україні, а також в Білорусі, Польщі, Туреччині.

Передплата і продаж здійснюється через мережу всіх найбільших прес-агенцій України. Адресна розсилка здійснюється у близько 600 фірм.

Зі «Шкіпером» плідно співпрацюють як вітчизняні виробники так і представники іноземних компаній-виробників різноманітних товарів індустрії яхтингу, спорту та активного відпочинку на воді.

ТОВ «Поліса» – видавець журналу «Шкіпер» запрошує до співпраці та пропонує розмістити рекламу та інформаційно-рекламні статті про торгову марку і діяльність вашої компанії в авторитетному українському виданні.

Шановні парнери, співпраця зі «Шкіпером» дозволить вам значно ефективніше проводити рекламну кампанію щодо просування ваших товарів і послуг на ринку. Адже індустрія спорту та активного відпочинку на воді стрімко розвивається!

З метою рекламної співпраці звертайтесь за телефоном (044) 234 2535 та на sfp@skipper.kiev.ua