Спалах наднової в сузір’ї Gelex

share on:

«Знайдіть свою нішу, випускайте товар, який потрібен людям, але який вони не можуть купити або дістають з великими труднощами».

Пол Гетті, американський промисловець.

Нарешті ми завершили випробування нової зірки в модельному ряду Gelex – човна 500 серії. Цей човен став втіленням усіх найкращих розробок і реалізацією нестримних ідей молодого креативного колективу справжніх ентузіастів та відчайдушних мрійників. Gelex-500 вийшов сучасним і технологічним, його стрімкі витончені форми вказують на швидкість та характер, а внутрішня ергономіка надає рівень зручності та керованості, що ніколи до цього не був притаманний човнам цього класу. Але про все по черзі.

У 2020 році компанія Gelex Global Group розпочала випуск алюмінієвих човнів легкої категорії, серія отримала назву Gelex Light, успішне сходження якої почав човен Gelex-390. Легкий, універсальний, технологічний, він миттєво став бестселером, але одразу стало зрозуміло, що цей маленький крок у світ суднобудування перегорнув цілу сторінку старої епохи. Як виявилось, саме такого доступного та сучасного човна вже давно прагне вимогливий споживач. У сегменті човнів між старими архаїчними та надто дорогими преміальними утворився деякий вакуум. Спроба виробників його заповнити, на наш погляд, була не зовсім реалізована. Човни виходили або надто прості та не відповідали в повному обсязі вимогам сучасності, або за ціною мало відрізнялись від топових моделей. Тому наступний, ще більш досконалий та ще більш комфортабельний човен цієї серії побачив світ майже відразу після виходу першого прототипу. Треба сказати, що попрацювали над ним дуже ретельно. Інженери та конструктори компанії випробували човен буквально в екстремальних умовах, ламали крижаний покров на воді, тестували поведінку човна за майже штормового вітру та долали величезні дніпровські хвилі. Перевантажували, заповнювали водою, міняли розподіл маси та ще багато того, що народжує фантазія креатора, для якого досконалості не існує, а існує тільки шлях до неї.

Перед тим, як перша лінія з’явилась на кресленні нового прототипу, наша команда конструкторів врахувала весь попередній досвід розробок і випробувань і, найголовніше, зібрала, скомпілювала та втілила всі побажання наших клієнтів. На останній аспект потрібно окремо звернути увагу. Скільки людей – стільки і думок, тому створити «ідеальний» продукт – це завдання неможливе … майже, але ми спробували! Шлях, яким пішли наші розробники, простий та в той самий час найпрогресивніший. Ми вирішили зробити човен-трансформер, на який можна буде встановити таку кількість додаткових опцій, та обладнання, яку тільки можливо. Отже, тепер вибір комплектації залежить тільки від можливостей та побажань замовника.

Думаєте на цьому ідеї наших конструкторів завершились? Звісно ні, бо перфекціоніст – він перфекціоніст у всьому. Чим фарбувати човен? Хтось із виробників використовує стару добру технологію автомобільного фарбування, хтось для економії залишає човен у бляшаночному вигляді, але це не про нас. Компанія Gelex Global Group використовує власну надсучасну технологію порошкового фарбування з використанням безхромової титанової пасивації. Як зрозуміло, ця технологія не з дешевих, але наш споживач прагне вищої якості та не згоден на компроміси.

Будьте сучасними, будьте нестримними, будьте завжди попереду часу, будьте з нами!

З повагою команда Gelex Global Group

Leave a Response