Перегони аматорів 2017

share on:

Уже традиційний Кубок України з водно-моторного спорту серед гонщиків-аматорів, як показує до­свід, не повинен залишити байдужим ні учасників, ні глядачів. Без перебільшен­ня, цей захід є справжнім святом.

Захід внесено до календаря змагань Федерації водно-моторного спорту України на 2017 рік. Дата проведення: 29 липня, місце: Русанівська Набереж­на в Києві. Реєстрація учасників розпо­чнеться о 10:00, а старт перегонів призна­чено на 13:00. Повноважний організатор змагань – Київський осередок федерації водно-моторного спорту України.

Згадуючи минулі перегони, можна стверджувати, що кожного року орга­нізатори аналізують процес, виявля­ють позитивні моменти та недоліки, щоб у наступному році провести захід якнайкраще. Підтвердженням цього є і обов’язкова присутність ведучого, який коментує не лише хід перегонів, а й підготовчі етапи, знайомить гля­дачів з учасниками, організаторами, спонсорами.

Перегони проводяться на човнах із пластиковим та/або алюмінієвим корпу­сом і надувних човнах RIB.

У минулорічних перегонах взяли участь 25 екіпажів у різних класах. Ко­жен екіпаж складався з двох осіб – пілота та штурмана. Після тренувальних заїздів учасники боролися за перемогу в кільце­вих перегонах на дистанції з десяти кіл для кожного класу зі стартом «з ходу» та огинанням буїв лівим і правим бортом. Траса була складної форми із шістьма буями, довжина одного кола становила близько 2000 метрів. Переможцем вва­жається учасник, який пройшов дистан­цію за найменший час та першим пере­тнув фінішну лінію.

Змагання проводилися в закритій ак­ваторії, під час перегонів рух інших плав­засобів було обмежено працівниками Укртрансбезпеки. Крім того, безпеку на дистанції забезпечували рятувальни­ки КП «Плесо», а в таборі організаторів чергували фахівці швидкої допомоги. Всі учасники перегонів були застраховані від нещасних випадків на час проведен­ня змагань.

Особистий і командний склад визна­чається учасниками в момент подання заявки і не підлягає перегляду. В коман­ді може бути заявлено будь-яку кількість учасників, але їх число не повинно пере­вищувати 50% від загальної кількості гонщиків у класі.

У цьому році довжину одного гоноч­ного кола буде зменшено з 2000 метрів до 1500 метрів, але схематично траса не зміниться.

Склад суддівської колегії буде призна­чено Федерацією водно-моторного спор­ту України.

Генеральним спонсором змагань ви­ступає ТОВ «Германтон», офіційний дистриб’ютор GRAND MARINE – надув­них човнів преміум-класу та дилер JOBE – товарів для активного відпочинку.

Кубок проводиться за організаційної участі КП «Плесо» та Укртрансбезпеки.

Медіа-підтримку забезпечать те­леканал «Трофей» та офіційний ін­формаційний партнер Національної федерації водно-моторного спорту України український мариністичний журнал «Шкіпер».

Змагання планується провести в де­кількох залікових класах згідно з потуж­ністю встановленого двигуна (к.с.): до 39; 40–69; 70–99; 100–149; понад 150. Розглядається можливість розподілу класів не лише за названою ознакою, але і залежно від типу корпусу судна.

Перший крок до участі в Кубку України з водно-моторного спорту серед гонщиків-аматорів – ознайом­лення з чинним Положенням про пе­регони, а також подання попередньої заявки на участь у перегонах на адресу CupUkraine@gmail.com.

Запрошуємо всіх прихильників ак­тивного відпочинку взяти участь у пе­регонах. У цей день ви зможете від­чути всі емоції відразу, а потім довго з посмішкою на вустах та радістю в сер­ці згадувати ці неповторні моменти. Ці змагання не залишать байдужими і ні в якому разі не змусять пошкодувати про час, витрачений на перегляд перегонів і підтримку гонщиків, що підкорюють водну стихію!

Завантажити положення про перегони.


Текст: Юлія КОВБАСЮК
Фото: Єгор ПОЛІЩУК

Leave a Response