Маршрут Volvo Ocean Race 2017-2018

share on:

Навколосвітня океанська регата Volvo Ocean Race розпочнеться у жовтні 2017 р. Старт перегонів відбудеться в іспанському м. Аліканте, в якому знаходиться штаб-квартира перегонів.

Маршрут регати включатиме 12 зупинок у різних містах на 6 континентах і складатиме 45 тисяч морських миль. Флот рушить з Аліканте до столиці Португалії Лісабону, звідти до Кейптауну, ПАР, австралійського Мельбурну і Гонконгу. Звідти яхти здійснять короткий поза заліковий перехід до китайського міста Гуанчжоу, до пройдуть перегони «портової серії». Звідти океанський етап регати продовжиться переходом до Окленду, Нова Зеландія, потім флот відвідає бразильське місто Ітажаї, Ньюпорт (штат Род-Айленд), США, столицю Уельсу Кардіфф та Ґетеборг у Швеції. Звідти учасники проведуть фінішний спринт до Гааги, Нідерланди.

Мельбурн було додано до маршруту перегонів вже після оголошення попередньої версії дистанції. Австралійське місто буде єдиним у програмі, де не будуть проходити короткі портові перегони.

За океанські переходи: Кейптаун – Мельбурн, Окленд – Ітажаї та Ньюйпорт – Кардіфф екіпажі отримуватимуть подвійну кількість очок.

Перехід з Нової Зеландії до Бразилії стане найдовшим, потрібно буде подолати 7600 морських миль.

Leave a Response