M-truck: човни та мотори на колесах

share on:

Більшість надувних човнів виглядають легкими, наче ось-ось злетять у повітря. Проте наспраді в надутому стані перенести їх до кромки води непросто. Особливо коли вас оточує не асфальт, а зарості. Щоб полегшити цю роботу, компанія M-Truck пропонує спеціальний устрій для транспортування човнів M-truck M&B device. Він закріплюється на носовій частині човна, де є ручки або петлі, і дозволяє транспортувати човен за допомогою візка для транспортування забортного мотора (про нього нижче), на який човен спирається кормовою частиною. При транспортуванні за такого розподілу ваги човном можна легко керувати, робити розвороти і за необхідності везти заднім ходом. Простий та функціональний устрій важить менше 1 кг.

M-truck M&B device

Забортні двигуни теж важливо доправляти до човна цілими і неушкодженими, без занурюванння в бруд чи пісок.

Для цього запропоновано спеціальні візочки, розраховані на мотори певного діапазону потужностей і ваги. Вони дуже зручні в користуванні, починаючи від збереження, коли мотор встановлений просто на перо (скег) без вживання струбцин, і закінчуючи саме транспортуванням, особливо у вузьких проходах і навіть захаращених приміщеннях.

При транспортуванні мотор кріплять до фігурної бракети товщиною 21 мм, виготовленої з водостійкої фанери.

Підприємство виготовляє дві моделі візочків.

Модель М-truck (M) призначена для транспортування моторів невеликої потужності – до 20 к.с. і вагою до 60 кг. Модель M-truck force (F) – для моторів потужністю до 40 к.с. і вагою до 90 кг.

Обидві моделі за рахунок наявності телескопічної частини придатні для двигунів з різною довжиною нижньої частини («ноги»).

Габарити візка у складеному стані розраховані на можливість перевезення в багажнику автомобіля.

Важливими елементами є колеса, вони безкамерні і кожне легко обертається на двох закритих вальницях. Для попередження можливого перевертання візочка при транспортуванні мотора грузькою дорогою відстань між колесами може бути збільшена на 120 мм.

Сталеві елементи виробів надійно захищені від корозії гарячим цинкуванням та наступним пофарбуванням, що додає виробу доброго товарного вигляду.

«M-truck – зручно мотору, комфортно спині»
M-truck Україна
m-truck@ukr.net
+38 050 596 52 04;
+38 067 224 09 44


Текст: Ігор ПЕРЕСТЮК, фото надані виробником

Leave a Response