Регламент видачі вимірювальних сертифікатів ORC на 2016 рік

share on:

У зв’язку з продовженням аудиту виданих у попередні роки вимірювальних сертифікатів ORC, видача чи продовження вимірювальних сертифікатів в 2016 році буде здійснюватись виключно на підставі заповненого та підписаного вимірювачем або власником (у випадку самостійного вимірювання) протоколу вимірювання яхти. Бланк протоколу можна отримати у В.В. Кірієнко.

DSC_7174

Для отримання вимірювального сертифікату ORC власник яхти повинен:

1) Виконати необхідні заміри, заповнити протокол вимірювання та направити його до Рейтинг-офісу. Для отримання вимірювального сертифікату ORC Club власник яхти має право:

  1. самостійно провести заміри та заповнити необхідні документи (в цьому випадку власник несе повну відповідальність за достовірність вказаних даних),
  2. залучити офіційного вимірювача, уповноваженого для вимірювання за системою ORC .

Для отримання вимірювального сертифікату ORC International вимірювання обов’язково має бути виконано офіційним вимірювачем, і протокол вимірювання має бути завірений його підписом.

Дані, необхідні для розрахунку, включають:

  • файл опису поверхні корпусу
  • файл обмірних даних яхти
  • Файл опису поверхні корпусу. Для більшості яхт, що випускаються серійно, ці файли створені та зберігаються в базі даних ORC. Власник має звернутися до Рейтинг-офісу щоб вияснити, чи існує для його яхти такий файл. У випадку, якщо такого файлу не існує, необхідно звернутися до вимірювача, атестованого на виконання вимірювання за процедурою ORC International, для здійснення вимірювання та створення файлу опису поверхні корпусу.
  • Файл обмірних даних яхти. Програму для створення цього файлу – IMS Editor – можна завантажити безкоштовно, або отримати в Рейтинг-офісі ORC. Створений файл а також заповнений та підписаний протокол вимірювання має бути переданий головному вимірювачу – В.В. Кірієнко.

Як альтернативний варіант, самостійно заповнити протокол вимірювання та заяву для отримання вимірювального свідоцтва ORC Club можливо в електронному вигляді на сайті ORC. Протокол потрібно заповнювати латиницею.

2) Заповнити заяву на видачу чи продовження вимірювального сертифікату на українському сегменті сайту ORC, в якій вказати свої дані та основні дані яхти. Заяву, включаючи назву яхти, слід писати латиницею. В коментарях потрібно вказати, чи є ваше звернення первинним, чи ви просите продовжити сертифікат. В останньому випадку – чи були на яхті зроблені будь-які зміни. Звертаємо увагу, що власник несе повну відповідальність за достовірність вказаних даних.

3) Після заповнення заяви ви переходите на наступну сторінку сайту, де ви можете оплатити вимірювальний сертифікат через платіжну систему PayPal або кредитною карткою.

Розцінки за оформлення вимірювальних сертифікатів вказані в таблиці нижче: 

Перелік робіт та послуг Ціна, EUR
Сертифікат ORC Club: Первинний сертифікат (New Application) або перевипуск сертифіката з внесенням змін (Renewal); включає пробний сертифікат 60
Сертифікат ORC Club: Щорічне продовження (Revalidation) 50
Сертифікат ORC Intarnational: Первинний сертифікат (New Application) або перевипуск сертифіката з внесенням змін (Renewal); включає пробний сертифікат 90
Сертифікат ORC Intarnational: Щорічне продовження (Revalidation) 80
Прбний сертифікат без права використання в перегонах (Trial Certificate) 10

4) Після підтвердження платежу, ваша заявка перенаправляється в Рейтинг-офіс ORC в Україні, який видає або продовжує ваш сертифікат, та надсилає його вам електронною поштою. Одночасно він завантажується в базу даних ORC, де буде доступним для всіх через службу ORC Sailor Services.

5) Рейтинг-офіс має право відмовити в видачі вимірювального сертифіката у випадку виникнення сумнівів в достовірності наданих даних, та вимагати додаткову інформацію, або проведення вимірювання офіційним вимірювачем.

6) Дійсним є вимірювальний сертифікат, який є активним в даний момент в базі даних ORC. Одночасно яхта може мати лише один дійсний вимірювальний сертифікат. Для того, щоб сертифікат був дійсним, він має бути підписаний власником яхти (потрібні підпис и печатка, якщо власник – юридична особа).

7) Вартість підготовки, розрахунку та видачі вимірювальних сертифікатів Рейтинг-Офісом ORC в Україні (оплата здійснюєтья безпосередньо ORC через офіційний сайт)

Ці розцінки не включають роботи з вимірювання параметрів яхти та підготовки даних. Вказані роботи можуть бути виконані або самостійно, або атестованим вимірювачем, як вказано в п. (1), вартість робіт визначається за домовленістю між замовником та виконавцем робіт і не відрізняється від вартості вимірювання за спрощеними системами.

Для консультацій та з питань щодо вимірювання та випуску вимірювальних сертифікатів ви можете звертатися до представників Рейтинг – офісу за наступними адресами:

Керівник офісу Юрій Семенюк kyc_racing@ukr.net
Головний вимірювач Василь Кірієнко vk_sails@ukr.net 099-435-4655

067-465-88-74

м. Київ Ігор Тарасенко letarasenko@ukr.net 099-724-0193
Олександр Ткач smoksailor@bigmir.net 050-352-7357

097-529-5120

м. Українка Борис Юрчиков primajacht@ukr.net 098-907-3438
м. Світловодськ Іван Юхименко 050-346-9333
м. Одеса Сергій Грозь sm_groz@ukr.net 066-925-7514
Олександр Степанов al_stepan@ukr.net 050-392-2205

094-950-1505

Leave a Response