Асоціація спортивних журналістів України підбила підсумки року

share on:

0218522 січня в київському Палаці спорту пройшла урочиста церемонія Асоціації спортивних журналістів України (АСЖУ), на якій було підбито «Підсумки спортивного 2015 року». Подібний захід, що зібрав провідних спортивних журналістів країни з різних ЗМІ, керівників галузі, відомих спортсменів та тренерів, організаторів спортивного та олімпійського рухів, а також багатьох відомих і шанованих в Україні людей, проводився 16-й рік поспіль. У зустрічі взяли участь і виступили Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов і його заступник, керівник апарату Микола Даневич, член МОК і віце-президент НОК, дворазовий олімпійський чемпіон Валерій Борзов, олімпійський чемпіон Олександр Волков.

Ні складна кліматична ситуація в країні, ні повальна епідемія грипу, ні політичні та економічні труднощі, які ускладнюють наше життя, не відлякали майже півтори сотні людей з різних регіонів України, які з’їхалися до столиці на свій традиційний щорічний творчий вечір, на якому були підведені підсумки їх роботи в минулому сезоні. А вийшов він для українського спорту насиченим і досить успішним, про що колеги багато і цікаво писали, розповідали і показували в своїх ЗМІ впродовж усього року. Чимало таких матеріалів було опубліковано і на сайті АСЖУ.

Прийшов час відзначити найдостойніших. І не тільки журналістів, а й кращих спортсменів, тренерів, спортивних організаторів, меценатів спорту, успішні Федерації з різних видів спорту, компанії, товариства та асоціації та їх керівників-ентузіастів, що роблять все можливе для підтримки українського спорту на високому міжнародному рівні. А також ми завжди віддаємо належне людям спорту, ветеранам спортивного та олімпійського рухів, які присвятили цьому все життя.

Стати лауреатом конкурсу АСЖУ дуже непросто, але й дуже почесно: адже кращих з кращих визначає у нас не маленька група експертів, а кожен член Асоціації. Причому не тільки той, хто живе і працює в Україні, а й наші колеги, які проживають за кордоном.

02094

Близько 60 різних організацій, редакційних колективів ЗМІ, спортивних журналістів, які стали за підсумками традиційного конкурсу «Підсумки спортивного року» переможцями в 28 номінаціях, отримали Почесні грамоти та Кубки від АСЖУ. У номінації «Краща спортивна арена країни», переміг колектив київського Палацу спорту, який відзначив у грудня 2015 року своє 55-річчя, а в номінації «За підтримку Асоціації спортивних журналістів України» – президент Національного олімпійського комітету України, герой України, олімпійський чемпіон Сергій Бубка та голова Комісії з реорганізації ДП «Палац спорту», президент Федерації легкої атлетики Київської області Андрій Комаров, найспортивнішим містом минулого року було обранно Іллічівська, одеська обл.

На фото вручення нагороди Руслану Свіріну, телеканал «Київ»
На фото вручення нагороди Руслану Свіріну, телеканал «Київ»

Кращим спортивним виданням року стали «Олімпійська арена» та «Спортивка», кращою газетою – «Сегодня», «Спортревю NEW», журналом – «Доджо», електроним ЗМІ – Sроrt.ua.
Кращою спортивною редакцією на телебаченні було обрано колективи «UA: Перший» та «Київ», на радіо – колективи Національного радіо та ОДТРК «Поділля-Центр».

Leave a Response