The Ocean Race – затверджена дата старту

share on:

Дата початку першого етапу навколосвітньої регати The Ocean Race 2022-23 підтверджена: перегонові флоти IMOCA і VO65 планують розпочати перегони у неділю 15 січня 2023 року з домашньої бази регати в Аліканте на узбережжі Середземного моря Іспанії.

До цього, протягом 2022 року триватиме перегонова активність, команди розроблятимуть свої кампанії напередодні прологових перегонів. Також відбудуться перегони The Ocean Race Legends, реалізовуватимуться програми для молоді та спрямовані на екологію, перед періодом зборів учасників в Аліканте наприкінці четвертого кварталу року.

Потім, у січні, команди стартуватимуть на першому етапі одного з найбільших випробувань у вітрильному спорті – дистанції понад 31 000 морських миль (57 000 км) навколо планети.

На першому етапі регати обидва флоти проведуть приблизно тиждень в перегонах з фінішем у Кабо-Верде. Це буде перший раз, коли The Ocean Race зупиняється на цьому архіпелазі поблизу західного узбережжя Африки.

Звідти перегони продовжаться до Кейптауна, Південна Африка, перш ніж розпочнеться найдовший і найскладніший етап – майже 13 000 морських миль прямо через Південний океан і повз три великі південні миси (мис Доброї Надії, мис Леувін і мис Горн) перед фінішем в Ітажаї, Бразилія.

Після цього регата зупинятиметься в Ньюпорті, штат Род-Айленд, США; Орхусі, Данія; Гаазі в Нідерландах. Фініш перегонів відбудеться в Середземному морі, в Генуї, Італія, влітку 2023 року.

Дати зупинки для вищезазначених етапів гонки будуть підтверджені до кінця року.

Leave a Response