Нова виставка Water Summer Activity

share on:

15 – 16 червня в Києві, на великій зеленій території Mayachok Event Hall, зберуться власники та шанувальники яхт та активного відпочинку на воді.

Саме тут вперше пройде нова виставка Water Summer Activity 2019 – ключова подія сезону для шанувальників яхтингу, катерів, любителів водного спорту та активних розваг на воді та під водою, а також для представників яхтового бізнесу, фахівців галузі.

В програмі презентація яхт на причалі, виставка профільних брендів в сучасному event hall, ходові випробування, майстер-класи, шоу на воді, розваги та розіграші призів

WSA 2019 – це яскрава подія яка відбудеться в абсолютно новому сучасному Event Hall Маячок, виставкові стенди будуть розташовуватися у двох основних локаціях: в виставкових залах та на березі Дніпра.

Унікальна можливість – поєднати відвідування виставки WSA 2019, з прогулянкою по Дніпру на теплоході «Вікторія», який курсуватиме за спеціальним розкладом від річкового вокзалу на «Поштовій площі».

Місце зустрічі:
Київ, Жуків острів
Mayachok Event Hall
ул. Лютнева 58А

Придбати квитки: https://tickets.mayachok.kiev.ua/fw-event/wsa-2019/

1 Comment

  1. Пока владельцы судов, стоящих на Маячке не начнут уважать других любителей спорта и отдыха на воде, однозначно бойкотируем этот фестиваль!

Leave a Response