IBYS 2018 пройде в останні вихідні травня

share on:

31 травня – 2 червня в яхт-клубі «Червона Калина» (пр-т Генерала Ватутіна, парк «Дружба народів») відбудеться спеціалізована демонстраційна виставка катерів і яхт IBYS 2018.

На виставці буде продемонстровано новітні технології і зразки готової водної  техніки.  Експозиція буде цікавою, як власникам плавзасобів так і тим, хто тільки хоче ними стати. IBYS – це виставка, де можна познайомитися з потенційними партнерами.

Окрім красунь яхт, на IBYS можна знайти ще немало цікавого і корисного: все, що має безпосереднє відношення до вітрильництва – починаючи від устаткування і закінчуючи одягом і спеціальним взуттям; супутні товари і сервісні послуги для яхтової індустрії, товари для активного відпочинку на воді і інших морських розваг.

У виставці візьмуть участь компанії-постачальники іноземної водної техніки, українські виробники, яхт-клуби, профільні асоціації, профільні засоби масової інформації.

У програмі виставки:

– презентації яхт і катерів для преси і VIP-гостей;

– тест-драйв яхт і катерів.

Організатори виставки: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та ресторанно-готельний комплекс і яхт-клуб «Червона Калина» гостинно зустрінуть усіх 31 травня – 2 червня за адресою: м. Київ, пр-т Генерала Ватутіна (парк «Дружба народів»).

Офіційне відкриття міжнародної виставки катерів і яхт IBYS 2018 відбудеться 31 травня в 12:00 в яхт-клубі «Червона Калина».

Графік роботи виставки : з 11: 00 до 19: 00

Офіційний сайт: www.ibys.info

Leave a Response