Відбулось всеукраїнське об’єднання експертів транспортних галузей

share on:

12 січня 2018 року в Міністерстві інфраструктури України пройшли збори кандидатів в члени Комітетів Експертної ради, де в одному приміщенні зібралося більш ніж 60 експертів транспортних галузей, це представники тридцяти семи інститутів громадянського суспільства зі всієї України, бізнесу та шістьох обласних державних адміністрацій (ще десять обласних державних адміністрацій виявили бажання долучитися до роботи, але не змогли приїхати).

Збори відкрив пан міністр Володимир Омелян і у своєму виступі наголосив, що треба більше приділяти увагу регіонам, адже зв’язок з ними майже відсутній і це добре, що Комітети Експертної ради будуть включати в себе представників зі всієї України, що тим самим покращить комунікацію між різними сторонами в сфері транспорту.

Довідково: Експертна рада при Міністерстві інфраструктури України діє згідно Наказу Міністерства інфраструктури України №402 від 22.11.2017 року.

«Експертна рада та її Комітети це перш за все робота та надання обґрунтованих пропозицій у вирішенні проблем транспортних галузей. Це також зворотній зв’язок експертів на нормативно-правові акти розроблені Міністерством та нашими законотворцями. Можливо буде і критика тих, чи інших дій, але вона повинна бути конструктивною» – заявив Голова Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України Володимир Наумов.

Для ефективної та спільної роботи експертів, обговорень та напрацювань пропозицій – при Експертній раді створено сім Комітетів:

  1. Комітет авіаційного транспорту
  2. Комітет залізничного транспорту
  3. Комітет водного транспорту
  4. Комітет автомобільного транспорту
  5. Комітет безпеки на транспорті
  6. Комітет дорожнього господарства
  7. Комітет цифрової інфраструктури та зв’язку.

Членами Комітетів Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України можуть стати представники інститутів громадянського суспільства, бізнесу, державних підприємств, влади та експерти з питань транспортних галузей.

Наразі, кандидати в члени Комітетів Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України вже надали перші свої пропозиції для обговорення проблемних питань та напрацювання пропозицій щодо їх вирішення.

Leave a Response