Презентація Kolibri Stark на виставці «Зброя та безпека»

share on:

Напередодні Дня захисника України у Київському міжнародному виставковому центрі пройшли ХІV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2017» та ХVI Міжнародний виставковий форум «Технології захисту – 2017».

Однією з яскравих подій вистав­ки стала презентація нової торгової марки Kolibri Stark, підрозділу суднобудівної компанії «Колібрі», що спеціалізується на суд­нах для професійного використання військовими, поліцейськими, ряту­вальниками тощо. На стенді було представ­лено розкладний надувний човен з алюмінієвим транцем Practic PR-450, РІБ з алюмінієвим корпусом для ба­гатоцільового призначення Multi RIB 450, обладнаний радарною аркою з платформою для монтажу додатко­вого спеціалізованого обладнання, а також високошвидкісний патрульно-штурмовий РІБ з алю­мінієвим корпусом Voїn 650. Показана на виставці конфігурація моделі серії Voїn була розроблена спеціально для патрульної поліції м. Дніпро. Човен обладнаний зварною алюмінієвою рульовою консоллю з вітровим склом, ходовим тентом Т-топ, сидіннями жокейного типу з підвіскою, аркою захисту двигунів та мотором MERCURY 250 XL OptiMax. Швидкість судна – перевищує 52 узла. Представлені на стенді РІБи були обладнані балонами D-shape, D-shape, виготовлені з пінополіетілену EVA. Конструкторські рішення Kolibri Stark є унікальними для України.

Окрім цього, у виставці взяли участь й інші українські виробники водної техніки. Миколаївська фірма Hovart показала два човни на повітряній по­душці: Tornado F50 та Tornado F50 Long. Харківська компанія Brig проде­монструвала човен-РІБ серії Navigator. Київська фірма Spas Kani представила широкий вибір пластикових виробів для порятунку на воді та рятувально­го обладнання.

Leave a Response