У Києві пройде благодійна регата «Вітрила волі та єдності»

share on:

3 червня 2017 року Громадською організацією «Київський міський крейсерський яхт-клуб» разом із ГО «Асоціація інвалідів АТО України» та БФ «Люди Доброї Волі» планується проведення благодійної регати «Вітрила волі та єдності» в підтримку ветеранів АТО, для створення і подальшого поширення ідеї мирного майбутнього нашої держави.

Київський міський крейсерський яхт-клуб є найбільшою в Україні громадською некомерційною спортивною організацією, яка культивує вітрильний спорт. Клуб налічує 187 членів і кандидатів у члени яхт-клубу, у дитячій секції постійно займається 120 дітей, а разом з членами родин та членами екіпажів громада клубу налічує понад 1000 осіб.

Протягом десятків років, яхт-клуб є повноважним організатором ряду регат як регіонального так і загальнодержавного рівня («Кубок Великого Дніпра», «Кубок Канівского водосховища: Травнева, Літня і Вереснева регати», «На Добрий Спомин»). Розбудова яхт-клубу, як і вся спортивна робота, здійснюється повністю на громадських засадах і лише за підтримки цінителів вітрильного спорту.

Крім того, Київський міський крейсерський яхт-клуб – другий у столиці України осередок дитячо-юнацького вітрильного спорту. Тут виховані численні майстри спорту та чемпіони України, Європи і світу з олімпійського та крейсерсько-перегонового вітрильного спорту.

Головною метою благодійної регати «Вітрила світу та єдності» – є адаптація українських захисників у мирному житті після повернення з місця проведення АТО. Сміливість та відданість ветеранів своїй батьківщині спонукає українських громадян пам’ятати та цінувати патріотичні вчинки кожного українського солдата.

Leave a Response