Як зберегти матеріалізовану мрію?

share on:

Фахівці ПРАТ «Інноваційний страховий капітал» запевняють, що знають усі секрети страхування яхт.

Після здійснення мрії у вигляді придбання власного транспорту, і неважливо водного, наземного або повітряного – щасливий власник не менш захоплено, ніж мріяв досі про покупку, починає думати про його збереження. Крім того, у власника виникає відповідальність, пов’язана з використанням, зберіганням або утриманням транспортних засобів, так звана «відповідальність за шкоду, завдану джерелом підвищеної небезпеки», яка встановлена Цивільним кодексом України (ст. 1187).

Якщо з автомобілями все зрозуміло – ми навряд чи можемо уявити сьогодні його власника без автостраховки, то з яхтами складніше. Навіть з навігацією іноді простіше розібратися, ніж з особливостями страхування спортивних і малих прогулянкових суден.

На умови та вартість страхування впливають (на відміну від масових серійних автівок) конструктивні особливості кожного судна, вартість і стан, навіть схожих моделей, умови зберігання або стоянки, погодні умови та район плавання. Все це враховують компетентні страховики, робота яких дозволяє заощадити гроші та зберегти нерви щасливого власника водного судна.

«Дуже не хочеться наводити приклади «страшилок», які трапляються із суднами та їх власниками на воді при експлуатації та зберіганні і навіть при наземному транспортуванні. Давайте не псуватимемо настрій під час обговорення теми, як допомогти зберегти свій спокій власнику яхти і уникнути всіляких потенційних загроз.

Фахівці нашої страхової компанії звикли в будь-якій галузі, де ми надаємо послуги страхування, розбиратися ретельно», – розповів директор департаменту корпоративних та брокерських продажів ПРАТ «Інноваційний страховий капітал» Ігор Марморош.

Сьогодні ПРАТ «Інноваційний страховий капітал» пропонує такі види страхування спортивних та малих суден:

  1. Страхування окремо корпусу, двигунів і устаткування (КАСКО страхування) на випадок втрати, знищення або пошкодження при здійсненні навігації (на воді); при зберіганні в акваторії, елінгу або боксі; при транспортуванні.
  2. Страхування відповідальності судновласника перед третіми особами. Цей вид страхування передбачає відшкодування збитків, завданих з вини судновласника здоров’ю фізичних осіб або майну третіх осіб.

При проведенні змагань з вітрильного або водно-моторного спорту динаміка та емоції перегонів підвищують ризики завдання шкоди глядачам на березі і воді, вболівальникам та суддям. Для захисту від таких небезпек ПРАТ «Інноваційний страховий капітал» пропонує страхування відповідальності організаторів змагань або видовищних заходів.

Нарешті, якщо ваша мобільність забезпечена власним літаком або гелікоптером, яким ви дістаєтесь до місця стоянки яхти в Україні або в Європі, компанія в змозі забезпечити ваші польоти страхуванням відповідальності власника або експлуатанта повітряного судна в межах вітчизняних або європейських норм (включаючи ризики війни). Авіаційні ризики розміщуються в синдикатах Ллойд.

Фінансову надійність зобов’язань ПРАТ «Інноваційний страховий капітал» забезпечує шляхом перестрахування у провідного міжнародного перестраховика Hannover Re (Німеччина), який входить до трійки найбільших перестрахувальних компаній у світі.

При виборі страхової компанії дуже важлива її висока фінансова стійкість – фактичний запас платоспроможності ПРАТ «Інноваційний страховий капітал» перевищує нормативний більш ніж у 15 разів. Компанія не має заборгованості з виплати або затримки з виплати страхових відшкодувань.

Отже, якщо досі хтось із щасливих власників не застрахував своєї вітрильної чи моторної яхти – ласкаво просимо до ПРАТ «Інноваційний страховий капітал».

Довідка: ПРАТ «ІННОВАЦІЙНИЙ СТРАХОВИЙ КАПІТАЛ» працює на ринку страхування України з 2004 року і має 27 ліцензій на здійснення 17 видів добровільного страхування і 10 – обов’язкового. Статутний капітал – 100 млн грн.

03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 67
тел. +38 (044) 371 17 17
info@insk.com.ua
www.insk.com.ua

Leave a Response